Object

14. června 2007 v 22:38 |  Muzicus
Poměrně nedávno vyšlo nové EP Peteru van Hoesenovi u belgického labelu Foton. Nese název Wary observed a obsahuje 5 nových aranží.
Pod značkou Object vydává van Hoesen zdařilé, relativně odvážné kusy, ve kterých spojuje elektronické ruchy s jemnými ambientními plochami (spíše ploškami), které všmožně láme, překrucuje, boří a rekonstruuje. Výsledek je příjemně kintecký, stále proudící tok energie. Pobublávající, klokotající ve svém řečišti. A to je právě problém. Vše se jakoby opakuje, plyne ve vymezeném pořádku, ve svých hranicích. A jarní povodě nikde.
Na stránkách Fotonu lze toto EP stáhnout buď ve formátu mp3 (vysoká valita) o velikosti 73 mb, nebo v bezstrátovém formátu FLAC ve velikosti 202 mb.
Také se zde nacházejí ukázky z alba Realise the Object vydaného v roce 2003. Pod playlistem se pak nacházejí čtyři další skladby, které se na toto CD nevešli a jsou volně k stažení.
Dále pak Foton vydal EP Remote Review, které je také volně k stažení a to opět v možnosti mp3 (45 mb), nebo FLAC (236 mb).
Závěrem snad jen to, že Peter van Hoesen je spoluautorem hudby na DVD Bent Object and FOaM spolu se Susanne Bentley. Recenze se pak nachází na tomto blogu v rubrice Muzicus, nebo na www.defekt.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama